Denizli'nin Gözü Kulağı - 2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ
AB-LEADER Türkiye’de 10 ilde seçilen 25 yerel Eylem Grubu derneklerine yerel kalkınma stratejilerinin hazırlanmasana teknik destek projesi açılışı toplantısı Ankara’da yapıldı
PAÜ’de İlahiyat Öğrencileri için Vizyon Programı Düzenlendi
PAÜ’de Yükseköğretim Kalite Kurulu ‘Mentör’lüğü Dönemi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ

2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ
İlçe Başkanı Gököz 2019 yılında yapılacak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, Önümüzde yerel seçimler var.
25.09.2018 / 12:51


AK Parti Çameli İlçe Teşkilatı, haftalık olağan toplantısını yaptıİlçe Başkanı Gököz 2019 yılında yapılacak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, Önümüzde yerel seçimler var. Her zaman olduğu gibi sen-ben değil biz olalım. Birlikten güç doğar, bunun içinde mahalle temsilcilerimizden, muhtarlarımıza, partililerimize, özellikle partili bayan kardeşlerimize, ablalarımıza kısaca hepimiz taşın altına elimizi koymak durumundayız" diye konuştu.2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ

Genel Seçimlerde var gücümüzle vermiş olduğumuz mücadelemiz yerel seçimlerde de aynı inanç ve kararlılıkla devam edecektir. Partimizin kapısını sonuna kadar Çameli’i hemşehrilerimize açtık. Sokakta, kahvede, köyde, cemiyette halkımız ne düşünüyor, ne istiyor diye araştırıyoruz. Vatandaşımızın sesine kulak vererek yerel seçime iddialı hazırlanıyoruz Vatandaş bizim ayağımıza değil, biz vatandaşın ayağına giderek vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinliyoruz.


Etiketler:
Bu haber toplam 133 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR