Denizli'nin Gözü Kulağı - Çamelili'ler Aşure Etkinliğinde Buluştu
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çamelili'ler Aşure Etkinliğinde Buluştu

Çamelili'ler Aşure Etkinliğinde Buluştu
Çameli Atatürk İlk ve Ortaokulu yönetimi ve hayırsever Adnan Gököz, Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında öğretmen, veli ve öğrencilere aşure ikramında bulundu.
25.09.2018 / 20:24


Çameli Atatürk İlk ve Ortaokulu yönetimi ve hayırsever Adnan Gököz, Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında öğretmen, veli ve öğrencilere aşure ikramında bulundu.Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan'ın da katıldığı etkinlikte katılımcılar bol bol aşure yedi, keyifli anlar geçirdi.Hoş sohbet ve konuşmaların yaıldığı etkinlikte beraberlik ruhu ve aylaşım geleneği yaşatıldı.Okulda düzenlenen aşure etkinliğinde öğrencilere aşure gününün anlamı anlatıldı.
Etkinlikte öğrenci Aysima Er aşure gününün önemini, geleneğini, paylaşma ve ikram duygularını öğrencilere anlattı. Katılımcılara İlahi dinletisi yapıldı.Çameli müftüsü Fatih BÜTÜN, aşure ikram sahibi hayırsever Adnan Gököz'ün merhume annesi Lütfiye Gököz'ün ruhuna ve öğrencilerin başarısı için dua etti.Yapılan konuşmaların ve duanın ardından öğrencilere ve vatandaşlara aşure ikram edildi. Etkinliğe belediye başkanı Cengiz Arslan ve ilçe protokolü katıldı.

 


 

 


   


 

 


 

  
 Etiketler:
Bu haber toplam 111 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR


UA-41740559-6