Denizli'nin Gözü Kulağı - ANKARA’NIN SOĞUĞUNDA DENİZLİM’İN SICAK HAVASI
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ANKARA’NIN SOĞUĞUNDA DENİZLİM’İN SICAK HAVASI

ANKARA’NIN SOĞUĞUNDA DENİZLİM’İN SICAK HAVASI
Ankara’da Denizlili ve Denizli’yi seven gençleri bir araya getiren “Denizlim Derneği” geleneksel gençlik buluşmalarını bu sene de gerçekleştirdi. Geçtiğimiz Pazar günü Ankara Demonti Otel’de gerçekleştirilen buluşmaya çok sayıda üniversiteli ve Dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.
03.12.2018 / 21:22
Ankara’da Denizlili ve Denizli’yi seven gençleri bir araya getiren “Denizlim Derneği” geleneksel gençlik buluşmalarını bu sene de gerçekleştirdi. Geçtiğimiz Pazar günü Ankara Demonti Otel’de gerçekleştirilen buluşmaya çok sayıda üniversiteli ve Dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Her sene başında Ankara’ya yeni gelen Denizlili üniversite öğrencileri ile tanışmak ve kaynaşmak amacı ile gerçekleştirilen gençlik buluşması bu sene de keyifli bir organizasyonla yapıldı. Denizlim Gençliği’ne yeni katılanların eski üyelerle tanıştığı toplantıda, dernek genç ekip yönetimi adına Genç Ekip Başkanı Gülşah Bozkuş, yapılan etkinlikleri anlattı.

GENÇLERİMİZ VARSA BİZ DE VARIZ

Denizlim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keysan ise yaptığı konuşmada, gençlere olan güvenini dile getirdi. Başkan Keysan; “Denizlim Derneği 2009 yılında gençlik temelli Ankara’da Denizli sevdasını büyütmek için kuruldu. Geçen 10 yıllık süre zarfında temelimizde, odağımızda gençler oldu. Gençlerimiz varsa biz de varız dedik. Siz de iyi ki varsınız. Hiçbir siyasi görüş ayrımı yapmaksızın, Denizlili veya Denizli’yi seven, vatanını milletini seven herkese kapımızda gönlümüzde sonuna kadar açıktır. Bugüne kadar yedi yüzün üzerinde etkinlik yaptık. Siz genç kardeşlerimizin enerji ve dinamizmi ile bu etkinliklerimizin artarak devam edeceğinden hiç şüphem yok.” dedi.

GENÇLERİMİZE BİR ARTI KAZANDIRMA HEDEFİNDEYİZ

Gençlerimize bir artı kazandırma hedefinde olduklarını belirten Başkan Mustafa Keysan; “Siz genç arkadaşlarımızdan beklentimiz, etkinliklerimize veya faaliyetlerimize sadece katılmanız değil, etkinliği hayal edip, planlayan ve organize eden, kısacası sorumluluk ve inisiyatif almanızdır. Ancak bu şekilde tecrübe kazanıp, bilgi birikimimiz olacaktır.
Son olarak bugün burada olmak isteyip de gelemeyen ama gönlü bizimle olan Kurucu Başkanımız Av. Hasan Oymak’a, yönetim kurulu üyelerimize, gençlerimize, programda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
Ankara’nın soğuğunda Denizli’nin sıcak havasını estiren gençlik buluşmasında öğrenciler tek tek okudukları okulları ve bölümleri hakkında birbirlerine bilgi verdi.
Programdan memnuniyetlerini dile getiren gençler, böyle etkinliklerin artarak devam etmesini istediler.

Etiketler:
Bu haber toplam 16 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR