Denizli'nin Gözü Kulağı - CEVİZ AĞACINDAN DÜŞTÜ, YARALANDI
AB-LEADER Türkiye’de 10 ilde seçilen 25 yerel Eylem Grubu derneklerine yerel kalkınma stratejilerinin hazırlanmasana teknik destek projesi açılışı toplantısı Ankara’da yapıldı
PAÜ’de İlahiyat Öğrencileri için Vizyon Programı Düzenlendi
PAÜ’de Yükseköğretim Kalite Kurulu ‘Mentör’lüğü Dönemi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CEVİZ AĞACINDAN DÜŞTÜ, YARALANDI

CEVİZ AĞACINDAN DÜŞTÜ, YARALANDI
Denizli Çameli'de ceviz toplamak için çıktığı ağaçtan düşen kişi yaralandı.
26.09.2018 / 10:03


Denizli Pamukkale'de oturan Çameli ilçesine bağlı Karabayır Mahallesi'nde ikamet eden babası Sadettin Uysal'a yardım için gelen Ramazan Uysal (33), ceviz toplamak için evlerinin bahçesindeki ağaca çıktı. Ramazan Uysal, ağaca çıktıktan kısa bir süre sonra bastığı dalın kırılması sonucu toprak zemine düştü.
Yaralanan ve yakınları tarafından çağrılan ambulansla Çameli Devlet Hastanesine kaldırılan Ramazan Uysal, ilk müdahalesinin ardından Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edildi.Ayağında parçalı kırık teşhisi konulan Ramazan Uysal burada yapılan tedavi sonrası taburcu edildi. 
 


 
 Etiketler: çameli hastane
Bu haber toplam 130 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR