Denizli'nin Gözü Kulağı - DANIŞMANLAR ARANIYOR
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DANIŞMANLAR ARANIYOR

DANIŞMANLAR ARANIYOR
SURİYELİLER VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN İSTİHDAM PROJESİNE DANIŞMAN TALEBİ Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi için Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlar aranıyor.
27.09.2018 / 13:05

Avrupa Birliği(AB) tarafından finanse edilen istihdam projesi geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini artırmayı hedefliyor. roe Türkiye'de Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yürütülecek.


İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet ediyor


Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır. 


 


Ek 1: Mali Yönetim Danışmanı (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-04/05


Ek 2: Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-02/03


Ek 3: Yazılım Analiz Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-09


Ek 4: Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-10/11/12


Ek 5: Yazılım Test Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-13


Ek 6: Proje Uygulama Danışmanı (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-08/14


Ek 7: İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-07


Ek 8: İletişim Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-06 


 


SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM


IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekiyor.


Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecek.


Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 27/09/2018 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekiyor.


 

Etiketler:
Bu haber toplam 146 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR