Denizli'nin Gözü Kulağı - Sınıflarını Kurayla Belirlediler!
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sınıflarını Kurayla Belirlediler!

Sınıflarını Kurayla Belirlediler!
Çameli’de 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala ilkokula başlayacak olan öğrenciler, sınıflarını belirlemek için kura çekti.
18.09.2018 / 10:56


Çameli’de 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala ilkokula başlayacak olan öğrenciler, sınıflarını belirlemek için kura çekti.Çameli Atatürk İlkokulu’nda gerçekleştirilen kuralara 51 veli ve öğrenci katıldı. Kura sonunda öğrencilerden çok veliler büyük heyecan yaşadı.
Okul Müd Yrd Başkanlığında oluşturulan Komisyonca gerçekleştirilen kuralarda sınıflarını velileri ile birlikte gelen birinci sınıf öğrencileri belirledi. 2 şubenin bulunduğu okulda A ve B şubesini okutacak öğretmenler de kendi okutacağı sınıfı kura ile belirledi.Atatürk İlkokulu Müdürü Nadir UZUN, yaptığı bilgilendirmede, “2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı ilkokullarda birinci sınıf kuraları çekilmesiyle 10-14 Eylül tarihlerinde uyum semineri ile başlandı. Öncelikle yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diliyorum. Geleneksel ve kural haline gelen bu uygulamanın veli öğrenci ve okulumuza hayırlı olsun ” Dedi.Bu haber toplam 130 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR


UA-41740559-6