Denizli'nin Gözü Kulağı - Kamuoyuna Saygıyla
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kamuoyuna Saygıyla

Kamuoyuna Saygıyla
Bilindiği üzere takımımız dün akşam antrenmanına çıkmamış ve alacakları karşısında bir mesaj vermek istemiştir.
04.10.2018 / 16:52

Bilindiği üzere takımımız dün akşam antrenmanına çıkmamış ve alacakları karşısında bir mesaj vermek istemiştir. 


 


Yapılan bu eylemi elbette doğru bulmuyorum. Kendileri sonuna kadar haklı ancak ligin henüz 8. haftasında iken bu şekilde bir tepki vermek son derece yanlıştır.


 


Netice itibari ile bir olay yaşanmış ve buradan her iki tarafın çıkarması gereken dersler vardır. Olay saatinden bu yana gözlemlediğim şu ki bazı taraftarlarımız oyuncularımızı haklı bulmuş bazı taraftarlarımız yapılanı yanlış bulmuştur. 


 


Bu olay keşke hiç yaşanmasaydı. Ancak şu da unutulmamalıdır ki geride kalan 7 haftanın sonunda bize son derece güzel sonuçlar yaşatan ve bu sezon içinde inancımızı gün geçtikçe yükselten yine bu oyuncularımızdır.


 


Takım açısından şunun bilinmesini isterim ki bu takımı ve bu oyuncuların çoğunu en iyi tanıyanlardan bir olarak  geçen sezon en zor şartlarda da bizlerle birlikte takım için müthiş mücadele veren alacaklarını takımın riski karşılığında hiç sorun etmeyen  oyuncularımızın asla ve asla kişiliğinden bir şüphe duyamam. Ve şunuda biliyorum ki tüm oyuncularımız bireyselde olsa antrenmanlarını yapmışlardır. 


 


Yönetim açısından ise şunun bilinmesini isterim, 2 yıldan buyana başta kulüp başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarım çok ciddi katkılar ortaya koymuşlardır.


 


Yeniden yapılan kongre sonrasında aramıza  katılan arkadaşlarımızında hemen hemen hepsi daha ilk haftadan taahhütlerini yerine getirmişlerdir.


 


Bu nedenle bu tür hassas süreçlerden geçtiğimiz günlerde camia olarak iyice kenetlenip sadece futbol takımı olarak değil tüm şehir olarak bir bütün olup olumsuzluklardan dahada güçlü çıkmayı başarmalıyız. Önemli olan yaşanan bu olay karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve eskisinden daha çok destek vereceğiz bundan hiç bir şüphem yoktur.


 


Saygılarımla.


 


TANER ATİLLA 


Denizlispor Kulüp Başkan Yardımcısı

Etiketler:
Bu haber toplam 134 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR