Denizli'nin Gözü Kulağı - Öğretmenlere Hoşgeldiniz
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Öğretmenlere Hoşgeldiniz

Öğretmenlere Hoşgeldiniz
Çameli ilçesinde Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Tayin ve Atama yoluyla gelen Öğretmenlerine Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN Hoş geldiniz mesajı yayınladı.
19.09.2018 / 20:19


Çameli ilçesinde Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Tayin ve Atama yoluyla gelen Öğretmenlerine Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN Hoş geldiniz mesajı yayınladı.Geleceğimiz olan çocuklarımızı eğiten ve yetiştiren, atamaları yeni yapılan çiçeği burnunda öğretmenlerimiz Çameli İlçemizde Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Tayin olan , İlk Defa atama ile Çameli İlçemize toplamda Öğretmenlerimize Çameli İlçemizdeki Eğitim ve Öğretim geldiğini söyleyerek yeni atanan öğretmenlere başarılar diledi.
Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN ; Eğitim konusunda Çameli halkı çok duygulu, samimi ve öğretmenine değer veren insanlardır. Bizlerde son yıllarda yıldızı parlayan Çameli Belediyesi olarak, Hem devlet olarak,hemde yerel yönetimler olarak eğitime çok önem veriyor ve bunun öneminde biliyoruz. Çameli Belediyesi olarak okullarımızın ihtiyaçlarını gidererek elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. İlçemizde öğretmen açığını en aza indirmek hatta sıfıra indirmek için çok büyük gayretler sarfrederek çok şükür başardık. Bundan Böyle siz yeni atanan kardeşlerimle beraber eğitime son hızıyla ara vermeden devam edecek.Başkan ARSLAN yeni atanan,il içi,il dışı ve ilk atamayla gelen eğitimcileri tebrik ederek ilçemize tekrar hoş geldiniz görevlerinizde başarılar diliyorum. hayırlı uğurlu olsun dedi"Etiketler:
Bu haber toplam 265 defa okundu


YAZARLAR


UA-41740559-6