Denizli'nin Gözü Kulağı - Öğretmenlere Hoşgeldiniz
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Öğretmenlere Hoşgeldiniz

Öğretmenlere Hoşgeldiniz
Çameli ilçesinde Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Tayin ve Atama yoluyla gelen Öğretmenlerine Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN Hoş geldiniz mesajı yayınladı.
19.09.2018 / 20:19


Çameli ilçesinde Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Tayin ve Atama yoluyla gelen Öğretmenlerine Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN Hoş geldiniz mesajı yayınladı.Geleceğimiz olan çocuklarımızı eğiten ve yetiştiren, atamaları yeni yapılan çiçeği burnunda öğretmenlerimiz Çameli İlçemizde Eğitim ve Öğretim Kurumlarına Tayin olan , İlk Defa atama ile Çameli İlçemize toplamda Öğretmenlerimize Çameli İlçemizdeki Eğitim ve Öğretim geldiğini söyleyerek yeni atanan öğretmenlere başarılar diledi.
Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN ; Eğitim konusunda Çameli halkı çok duygulu, samimi ve öğretmenine değer veren insanlardır. Bizlerde son yıllarda yıldızı parlayan Çameli Belediyesi olarak, Hem devlet olarak,hemde yerel yönetimler olarak eğitime çok önem veriyor ve bunun öneminde biliyoruz. Çameli Belediyesi olarak okullarımızın ihtiyaçlarını gidererek elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. İlçemizde öğretmen açığını en aza indirmek hatta sıfıra indirmek için çok büyük gayretler sarfrederek çok şükür başardık. Bundan Böyle siz yeni atanan kardeşlerimle beraber eğitime son hızıyla ara vermeden devam edecek.Başkan ARSLAN yeni atanan,il içi,il dışı ve ilk atamayla gelen eğitimcileri tebrik ederek ilçemize tekrar hoş geldiniz görevlerinizde başarılar diliyorum. hayırlı uğurlu olsun dedi"Etiketler:
Bu haber toplam 181 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR