Denizli'nin Gözü Kulağı - Başkan Arslan Brifing verdi
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Arslan Brifing verdi

Başkan Arslan Brifing verdi
Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN İlçe yönetim Kuruluna Brifing verdi. Çameli Ak Parti İlçe Başkanlığı Ekim Ayı Olağan Toplantısı Çameli Taş Konaklarda gerçekleşti. Toplantıya ;Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan,Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz,,İlçe Yönetim Kurulu ,Çameli Ak Parti İlçe Teşkilatı ilçe Koordinatörü Tayyip Yolcu Katıldı.
10.10.2018 / 21:16


Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN İlçe yönetim Kuruluna Brifing verdi.Çameli Ak Parti İlçe Başkanlığı Ekim Ayı Olağan Toplantısı Çameli Taş Konaklarda gerçekleşti.Toplantıya ;Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan,Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz,,İlçe Yönetim Kurulu ,Çameli Ak Parti İlçe Teşkilatı ilçe Koordinatörü Tayyip Yolcu Katıldı.
NAKIŞ NAKIŞ İŞLEDİKÇameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Çameli Ak Parti İlçe Koordinatörü Tayyip Yolcu,Çameli Ak Parti İlçe Yönetim Kuruluna sinevizyon slayt sunumunda 2014,2015,2016 2017,2018 Yılından itibaren Denizli Büyükşehir Belediyesi,Merkezi Hükümet ve Belediye Çalışmaları hakkında detaylı bilgi vererek sunum eşliğinde anlattı Başkan Arslan 2014 Yerel seçimlerinde göreve geldiğimiz itibaren Ulaşım,Göletler,Sosyal Yardımlar,Spora ve Gençlere verilen destekler Eğitim’den Sağlığa, Alt Yapıdan Üst Yapıya,Spor’dan,Sosyal Faaliyetler ve Kadınlara yönelik kurslar Devam eden ve gerçekleşen faaliyetler hakkında kısa bilgilendirme yaptı.Başkan Arslan Çameli İlçemiz açısından da elde edilen başarı ise çok memnuniyet verici. Bu başarıda Çameli Belediye Başkan Yardımcımızdan, Çalışanlarımıza Meclis Üyelerimize, İlçe Teşkilatımızdan Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza her üyemizin büyük emeği vardır. Bu başarı kimsenin tek başına ortaya koyduğu bir başarı değildir. Başarı herkesin. Bu başarı elde edildiyse bu teşkilat sayesinde oldu. Bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir engel yok. Yeter ki biz inanalım, sebeplere sarılalım ve samimiyetle çalışalım, başaramayacağımız hiçbir şey yok.Ak Parti İlçe Başkanı Tanju GÖKÖZ ve Yönetim Kurulu Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN’ın yapmış olduğu sunum ve yaptığı çalışmalar ve sunumundan dolayı teşekkür ederek toplantı sona erdi Başkan Arslan, daha sonra parti yönetim kurulu üyeleri tarafından yöneltilen soruları yanıtladıEtiketler:
Bu haber toplam 41 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR