Denizli'nin Gözü Kulağı - BAŞKAN ARSLAN PROJELERDEN ANLATTI
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN ARSLAN PROJELERDEN ANLATTI

BAŞKAN ARSLAN PROJELERDEN ANLATTI
Başkan Arslan Ak Parti Kadın Kolları Haftalık Toplantısına Katıldı
19.10.2018 / 00:29


Başkan Arslan Ak Parti Kadın Kolları Haftalık Toplantısına KatıldıÇameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Çameli Ak Parti Kadın Kolları Toplantısı Çameli Taş Konaklarda gerçekleşti.Ak Parti olarak teşkilatlarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar son derece önemli ve gerekli toplantılardır. Bu vesile ile tüm katılım gösteren hanımlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti hükumeti olarak göreve geldiğimizden bu güne, ülkedeki sorun ve istekler teker teker çözülmüş ve ülkenin geldiği nokta ortadadır. Yapılan tüm çalışmalar ve geldiğimiz bu noktada en büyük pay sahibi olan ise, kadın kollarımız ve sizlerin üstün çalışmalarıdır Allah nasip ederse önümüzde bir Yerel Seçimler süreci var. Bu süreç içerisinde çok sıkı bir çalışma içerisinde olacağız
BAŞKAN ARSLAN PROJELERDEN ANLATTIKonuşmaların ardından Başkan Arslan Çameli Belediyesinin sinevizyon slayt sunumunda 2014,2015,2016 2017,2018 Yılından itibaren Denizli Büyükşehir Belediyesi,Merkezi Hükümet ve Belediye Çalışmaları hakkında detaylı bilgi vererek anlattı 5 yılda gerçekleştirmiş olduğu projeleri sinevizyon gösterisinde anlattı, Kadın Kolları Başkanı Selma Tutgun ve yönetimi tarafından sorulan soruları yanıtladı. Çameli Belediye Başkanın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı ve etkinlikten ziyadesi ile memnun olduklarını belirtenÇameli Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Tutgun programa katılarak kendilerini yalnız bırakmayan sadece burada değil her zaman kendilerinin isteklerini dinleyerek çözüm yolları arayan ve ilçedeki gerçekleştirdiği tüm proje çalışmaları için Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a teşekkür ettilerEtiketler:
Bu haber toplam 49 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR