Denizli'nin Gözü Kulağı - Çameli Belediyesi ‘Sevgi Eli Kışa Hazır
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çameli Belediyesi ‘Sevgi Eli Kışa Hazır

Çameli Belediyesi ‘Sevgi Eli Kışa Hazır
Çameli Sevgi Eli Şubesi yaptığı yardımlarla darda kalan ailelere sevindirmeye devam ediyor.
24.10.2018 / 21:42


Çameli Sevgi Eli Şubesi yaptığı yardımlarla darda kalan ailelere sevindirmeye devam ediyor.Çameli’nde hayırseverlerin yardımlarını maddi durumu iyi olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıran Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli Çameli Şubesi kurulduğu günden bu zamana Çameli ‘de yaklaşık 7120 kişiye kıyafet-Yardım-Ev Eşyası-Kırtasiye Yatalak Hastalara yatak-Hasta bezi yardımları yapıldı.
EL BİRLİĞİ İLEDesteklerinden dolayı Çameli Halkına teşekkür eden Sevgi Eli Çameli Şube Sorumlusu Ayşe Saçkın Genç Sevgi Eli olarak yardımlarımız devam ediyor. Bizlere bağışladığınız eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Sevgi Elimizdeki yazlık giyim eşyaları kaldırarak yerlerine kışlık ayakkabı ,pantolon,ceket,mont ve eşyalarımız konuldu.İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız hiç çekinmeden bize ulaşabilirÇAMELİ SEVGİ ELİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ SEVİNDİRİYORÇameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; ‘Bir elin verdiğini öbür elin duymaması gerektiğinin bilincinde olan bir milletin torunları ve çocukları olarak ,Gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri bulmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Amacımız gerçekten ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak.. Sevgi Eli vasıtasıyla ihtiyaçlarını gideriyoruz. Belediyeye her müracaat eden vatandaşın durumu inceliyoruz. Sevgi Eli’nin çok kutsal bir görev üstlendiğini kaydeden ve Çameli Merkezde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların yanı sıra mahallelerde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara da hizmet götürdüklerini söyleyen Başkan Arslan , Sevgi elinin faaliyetlerinin yürütülmesinde destek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli ve Çameli halkına duyarlılığından dolayı teşekkür etti.Etiketler:
Bu haber toplam 45 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR