Denizli'nin Gözü Kulağı - ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN ÜST YAPI ÇALIŞMALARI
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN ÜST YAPI ÇALIŞMALARI

ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN  ÜST YAPI ÇALIŞMALARI
Çivril Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Düzbel Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
25.10.2018 / 19:30

Çivril Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Düzbel Mahallesi’ndeki  üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 


Denizli’nin Çivril ilçesinde mahallelerde başlatılan üst yapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.  Çivril Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmaların bu sefer ki durağı Düzbel Mahallesi oldu. Yapımına geçtiğimiz hafta başlanan kilit parke taşı döşeme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyerek kalıcı hizmet ortaya koyan çalışmalara imza attıklarını belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışarak, yılların birikmiş sorunlarına neşter vuruyoruz. Çivril’imizin her köşesinde yoğun bir çalışma ortaya koyarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz. Bu çerçevede Düzbel Mahallemizde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin her yerini güzelleştirmeye hak ettiği yere taşımaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. Çivril Belediyesi’nin yaptığı bu çalışmalardan memnun kalan vatandaşlar, Belediye Başkanı  Gürcan Güven’e ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Etiketler:
Bu haber toplam 37 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR