Denizli'nin Gözü Kulağı - ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN ÜST YAPI ÇALIŞMALARI
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN ÜST YAPI ÇALIŞMALARI

ÇİVRİL BELEDİYESİ’NDEN  ÜST YAPI ÇALIŞMALARI
Çivril Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Düzbel Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
25.10.2018 / 19:30

Çivril Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Düzbel Mahallesi’ndeki  üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 


Denizli’nin Çivril ilçesinde mahallelerde başlatılan üst yapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.  Çivril Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmaların bu sefer ki durağı Düzbel Mahallesi oldu. Yapımına geçtiğimiz hafta başlanan kilit parke taşı döşeme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyerek kalıcı hizmet ortaya koyan çalışmalara imza attıklarını belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışarak, yılların birikmiş sorunlarına neşter vuruyoruz. Çivril’imizin her köşesinde yoğun bir çalışma ortaya koyarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz. Bu çerçevede Düzbel Mahallemizde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin her yerini güzelleştirmeye hak ettiği yere taşımaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. Çivril Belediyesi’nin yaptığı bu çalışmalardan memnun kalan vatandaşlar, Belediye Başkanı  Gürcan Güven’e ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Etiketler:
Bu haber toplam 56 defa okundu


YAZARLAR


UA-41740559-6