Denizli'nin Gözü Kulağı - Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti

Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
İlimiz turizm bölgelerini gezmek, sağlık turizmi hakkında bilgiler almak ve Sudan- Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek amaçlı Denizli’ye gelen Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani ve beraberindeki heyet,Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında ziyaret etti.
02.11.2018 / 00:34


İlimiz turizm bölgelerini gezmek, sağlık turizmi hakkında bilgiler almak ve Sudan- Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek amaçlı Denizli’ye gelen Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani ve beraberindeki  heyet,Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında ziyaret etti. Denizli Milletvekili Şahin Tin’nin de eşlik ettiği ziyarette; Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ; Kardeş şehir Denizli’nin Türkiye’deki önemli turizm, ticaret ve sanayi şehirleri arasında yer aldığını ve Denizli ile Sudan  arasındaki ekonomik ve kültürel ilişkileri artırmak istediklerini belirtti. Valimiz Hasan Karahan, Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani ile beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Denizli’nin sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı hakkında bilgiler verdi.   Valimiz Hasan Karahan, Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani’ye ziyaretlerinin anısına Yatağan Kılıncı hediye etti. 


Etiketler:
Bu haber toplam 93 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR


UA-41740559-6