Denizli'nin Gözü Kulağı - ÇİVRİLDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI DÜZBEL MAHALLESİ'NDE DEVAM EDİYOR
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇİVRİLDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI DÜZBEL MAHALLESİ'NDE DEVAM EDİYOR

ÇİVRİLDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI DÜZBEL MAHALLESİ'NDE  DEVAM EDİYOR
Denizli’nin Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, üst yapı çalışmalarının devam ettiği Düzbel Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek, mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
05.11.2018 / 19:04


Denizli’nin Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, üst yapı çalışmalarının devam ettiği Düzbel Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. 


Toplumun her kesimi ile sık sık bir araya gelen Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, mahalle ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda üst yapı çalışmalarının devam ettiği Düzbel  Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yapımına Çivril Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlanan üst yapı çalışmalarında sona gelindi. Mahalle girişinde vatandaşlar tarafından sevgi gösterisi ile karşılanan Güven, çalışmaların plan ve programların uygun bir şekilde sürdüğünü vurgulayarak, “İlçemiz Çivril’in her yerinde olduğu gibi Düzbel Mahallesi’nde de üst yapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.  Göreve geldiğimiz günden itibaren gerek fen işlerimizi, gerekse belediyemizin diğer birimlerini ilçemizi daha güzel bir görünüme kavuşturmak için seferber ettik. Yaz kış demeden ilçemizin çehresini değiştirmek için ekibimizle birlikte gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Mahalle sakinleri de Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek,  yapılan bu hizmetler için teşekkürlerini iletti.


Etiketler:
Bu haber toplam 103 defa okundu


YAZARLAR


UA-41740559-6