Denizli'nin Gözü Kulağı - 2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ

2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ
İlçe Başkanı Gököz 2019 yılında yapılacak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, Önümüzde yerel seçimler var.
25.09.2018 / 12:51


AK Parti Çameli İlçe Teşkilatı, haftalık olağan toplantısını yaptıİlçe Başkanı Gököz 2019 yılında yapılacak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, Önümüzde yerel seçimler var. Her zaman olduğu gibi sen-ben değil biz olalım. Birlikten güç doğar, bunun içinde mahalle temsilcilerimizden, muhtarlarımıza, partililerimize, özellikle partili bayan kardeşlerimize, ablalarımıza kısaca hepimiz taşın altına elimizi koymak durumundayız" diye konuştu.2019 MART YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ

Genel Seçimlerde var gücümüzle vermiş olduğumuz mücadelemiz yerel seçimlerde de aynı inanç ve kararlılıkla devam edecektir. Partimizin kapısını sonuna kadar Çameli’i hemşehrilerimize açtık. Sokakta, kahvede, köyde, cemiyette halkımız ne düşünüyor, ne istiyor diye araştırıyoruz. Vatandaşımızın sesine kulak vererek yerel seçime iddialı hazırlanıyoruz Vatandaş bizim ayağımıza değil, biz vatandaşın ayağına giderek vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinliyoruz.


Etiketler:
Bu haber toplam 266 defa okundu


YAZARLAR


UA-41740559-6