Denizli'nin Gözü Kulağı - CEVİZ AĞACINDAN DÜŞTÜ, YARALANDI
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CEVİZ AĞACINDAN DÜŞTÜ, YARALANDI

CEVİZ AĞACINDAN DÜŞTÜ, YARALANDI
Denizli Çameli'de ceviz toplamak için çıktığı ağaçtan düşen kişi yaralandı.
26.09.2018 / 10:03


Denizli Pamukkale'de oturan Çameli ilçesine bağlı Karabayır Mahallesi'nde ikamet eden babası Sadettin Uysal'a yardım için gelen Ramazan Uysal (33), ceviz toplamak için evlerinin bahçesindeki ağaca çıktı. Ramazan Uysal, ağaca çıktıktan kısa bir süre sonra bastığı dalın kırılması sonucu toprak zemine düştü.
Yaralanan ve yakınları tarafından çağrılan ambulansla Çameli Devlet Hastanesine kaldırılan Ramazan Uysal, ilk müdahalesinin ardından Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edildi.Ayağında parçalı kırık teşhisi konulan Ramazan Uysal burada yapılan tedavi sonrası taburcu edildi. 
 


 
 Etiketler: çameli hastane
Bu haber toplam 200 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR


UA-41740559-6