Denizli'nin Gözü Kulağı - Valimiz Hasan Karahan Sarayköy İlçemizi Ziyaret Etti
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Valimiz Hasan Karahan Sarayköy İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan Sarayköy İlçemizi Ziyaret Etti
Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sarayköy İlçemize gitti.
07.02.2019 / 11:26
Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sarayköy İlçemize gitti.
İlk olarak Sarayköy Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam Fatih Akkaya ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam Fatih Akkaya’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca; Kaymakam Fatih Akkaya, Sarayköy Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el emeği nakış işlemeli tepsiyi Valimiz Hasan Karahan’a takdim etti.
Daha sonra Sarayköy Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Belediye önünde Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Valimiz Hasan Karahan; Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı.
Sarayköy Belediyesi ziyaretinin ardından; Valimiz Hasan Karahan Sarayköy Belediyesinin yapımını üstlendiği, Pamukkale Üniversitesinin de destek verdiği Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasının inşaatı ve 100 kişi kapasiteli olacak olan ortaöğretim öğrenci yurdu inşaatında incelemelerde bulundu.

Daha sonra yapımı devam eden 410 konutluk TOKİ inşaat sahasını gezen Valimiz Hasan Karahan yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etiketler:
Bu haber toplam 21 defa okundu


YAZARLAR


UA-41740559-6