Denizli'nin Gözü Kulağı - Kamuoyuna Saygıyla
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kamuoyuna Saygıyla

Kamuoyuna Saygıyla
Bilindiği üzere takımımız dün akşam antrenmanına çıkmamış ve alacakları karşısında bir mesaj vermek istemiştir.
04.10.2018 / 16:52

Bilindiği üzere takımımız dün akşam antrenmanına çıkmamış ve alacakları karşısında bir mesaj vermek istemiştir. 


 


Yapılan bu eylemi elbette doğru bulmuyorum. Kendileri sonuna kadar haklı ancak ligin henüz 8. haftasında iken bu şekilde bir tepki vermek son derece yanlıştır.


 


Netice itibari ile bir olay yaşanmış ve buradan her iki tarafın çıkarması gereken dersler vardır. Olay saatinden bu yana gözlemlediğim şu ki bazı taraftarlarımız oyuncularımızı haklı bulmuş bazı taraftarlarımız yapılanı yanlış bulmuştur. 


 


Bu olay keşke hiç yaşanmasaydı. Ancak şu da unutulmamalıdır ki geride kalan 7 haftanın sonunda bize son derece güzel sonuçlar yaşatan ve bu sezon içinde inancımızı gün geçtikçe yükselten yine bu oyuncularımızdır.


 


Takım açısından şunun bilinmesini isterim ki bu takımı ve bu oyuncuların çoğunu en iyi tanıyanlardan bir olarak  geçen sezon en zor şartlarda da bizlerle birlikte takım için müthiş mücadele veren alacaklarını takımın riski karşılığında hiç sorun etmeyen  oyuncularımızın asla ve asla kişiliğinden bir şüphe duyamam. Ve şunuda biliyorum ki tüm oyuncularımız bireyselde olsa antrenmanlarını yapmışlardır. 


 


Yönetim açısından ise şunun bilinmesini isterim, 2 yıldan buyana başta kulüp başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarım çok ciddi katkılar ortaya koymuşlardır.


 


Yeniden yapılan kongre sonrasında aramıza  katılan arkadaşlarımızında hemen hemen hepsi daha ilk haftadan taahhütlerini yerine getirmişlerdir.


 


Bu nedenle bu tür hassas süreçlerden geçtiğimiz günlerde camia olarak iyice kenetlenip sadece futbol takımı olarak değil tüm şehir olarak bir bütün olup olumsuzluklardan dahada güçlü çıkmayı başarmalıyız. Önemli olan yaşanan bu olay karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve eskisinden daha çok destek vereceğiz bundan hiç bir şüphem yoktur.


 


Saygılarımla.


 


TANER ATİLLA 


Denizlispor Kulüp Başkan Yardımcısı

Etiketler:
Bu haber toplam 209 defa okundu


YAZARLAR


UA-41740559-6