Denizli'nin Gözü Kulağı - GAZİLER SEYİR TEPESİNE HAYRAN KALDI
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GAZİLER SEYİR TEPESİNE HAYRAN KALDI

GAZİLER SEYİR TEPESİNE HAYRAN KALDI
Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan, Denizli’nin ilk Millet Bahçesi olan Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi “Seyir Tepesi”ni gezen Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube üyeleri, projeye hayran kaldı.
07.03.2019 / 19:26
Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan, Denizli’nin ilk Millet Bahçesi olan Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi “Seyir Tepesi”ni gezen Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube üyeleri, projeye hayran kaldı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e Denizli’ye ve bölgeye yapılan bu büyük yatırım için teşekkür ediyoruz” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar ve dernek üyeleri Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi “Seyir Tepesi”ni gezdiler. Helvacılar, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ilçeye yaptığı hizmetleri her zaman yakından takip ettiklerini ifade ederek, Seyir Tepesi projesini de merak ettiklerini ve bu amaçla da Başkan Gürlesin’den böyle bir talepte bulunduklarını söyledi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar, “Başkanımız Hüseyin Gürlesin, her zaman bizlerin destekçisi olmuştur. Bizler de Pamukkale Belediyesi’nin en büyük yatırımlarından biri olan Seyir Tepesi’ni merak ediyorduk. Kendisine bu talebimizi ilettik. Projeyi açılış öncesi gezdik ve çok beğendik. Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HELVACILAR, “GELECEK GÜNLERİN EN GÖZDE MEKANI OLACAK”

Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye’nin En Büyük Tematik Kent Ormanı olan Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi “Seyir Tepesi”ni açılışı öncesinde gezen Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube üyeleri, projeye hayran kaldıklarını belirttiler. Dernek Başkanı Hamdi Helvacılar, “Çok büyük, devasa bir proje. 9 Mart Cumartesi günü Şelale adıyla yapılan etabının açılışı yapılacak. Açılış öncesi Gaziler olarak bu önemli eseri gezme fırsatını bulduk. Çok mutlu olduk. Gerçekten özel ve güzel bir proje olmuş. Adı gibi seyirlik tepe, ömürlük bir proje olmuş. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ilçemize çok büyük hizmetleri oldu. Gaziler olarak, bütün projeleri biliyoruz. Başkan Hüseyin Gürlesin’e öncelikle derneğimize ve bizlere, sonrasında Pamukkale’ye, Denizli’ye yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:
Bu haber toplam 13 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR


UA-41740559-6