Denizli'nin Gözü Kulağı - JANDARMADAN ŞAFAK OPERASYONU
BAŞKAN GÜRLESİN, YENİ YILDA DA DERTLERE ÇÖZÜM OLUYOR
Beyaz Hüzün Sarıkamış Anıldı
Çameli’de kar kalınlığı 70 cm`ye ulaştı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

JANDARMADAN ŞAFAK OPERASYONU

JANDARMADAN  ŞAFAK   OPERASYONU
DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA, SUÇ ÖRGÜTLERİ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA, PAMUKKALE, MERKEZEFENDİ VE SARAYKÖY İLÇELERİNDE 09.10.2018 TARİHİNDE EŞ ZAMANLI OPERASYON GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
11.10.2018 / 18:58


DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA, SUÇ ÖRGÜTLERİ İLE MÜCADELE  KAPSAMINDA, PAMUKKALE, MERKEZEFENDİ VE SARAYKÖY İLÇELERİNDE 09.10.2018 TARİHİNDE  EŞ ZAMANLI OPERASYON GERÇEKLEŞTİRİLDİ.SON ZAMANLARDA  ÖZELLİKLE İÇKİLİ EĞLENCE MEKANLARINDA, SİLAHLI TEHDİT, SİLAHLI YAĞMA VE  ADAM YARALAMA SUÇLARINI İŞLEYEN SUÇ ÖRGÜTÜNÜ TAKİBE ALAN DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBESİ  EKİPLERİ, ÇEVRE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIKLARI VE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN DE KATILIMI İLE PAMUKKALE, MERKEZEFENDİ VE SARAYKÖY İLÇELERİNDE ŞÜPHELİLERE AİT EV VE İŞ YERLERİNİNDE  TOPLAMDA (21) AYRI ADRESTE EŞ ZAMANLI OPERASYON GERÇEKLEŞTİRDİ.

BİR ÇOK SUÇ İŞLEDİĞİ TESPİT EDİLEN (11) ŞÜPHELİ YAKALANARAK  GÖZ ALTINA ALINIRKEN (7) ŞÜPHELİNİN YAKALANMASI ÇALIŞMALARINA  DEVAM EDİLDİĞİ BİLDİRİLDİ,

OPERASYONLAR NETİCESİNDE YAPILAN ARAMALARDA SUÇ ÖRGÜTÜNE AİT ;

(6)   ADET 9 MM  RUHSATSIZ TABANCA,(2)   ADET RUHSATSIZ AV TÜFEĞİ,(55) ADET 9 MM TABANCA FİŞEĞİ,(75) ADET UYUŞTURUCU HAP, ÇOK SAYIDA DOKÜMAN İLE ÇEK VE SENET ELE GEÇİRİLDİ.ŞÜPHELİLERİN JANDARMADAKİ SORGULARINA DEVAM EDİLDİĞİ BİLDİRİLDİ


Etiketler:
Bu haber toplam 210 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR


UA-41740559-6