Denizli'nin Gözü Kulağı - Valimiz Hasan Karahan Baklan İlçemizi Ziyaret Etti
GENÇLERİ YENİ BULUŞMA NOKTASI; KİTAP KAFE
Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti
Uzman Pskikolog Dr. Cengiz Türkmen:

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Valimiz Hasan Karahan Baklan İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan Baklan İlçemizi Ziyaret Etti
Valimiz Hasan Karahan Baklan ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Baklan ilçesine ziyarette bulundu.
24.10.2018 / 22:08


Valimiz Hasan Karahan Baklan ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Baklan ilçesine ziyarette bulundu. Baklan ilçemizde ilk olarak Baklan Kaymakamlığını ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan 31.08.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Kararname ile Baklan Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Burak Dertlioğlu’ nu ziyaret ederek ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı. Baklan ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Valimiz Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı. Baklan ilçe ziyaretini Baklan Limak Hüsamettin Tuyji Çok Programlı Anadolu Lisesi, Baklan İmam Hatip Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu ziyareti ile devam eden Valimiz Hasan Karahan burada okul müdürlerinden okullar hakkında bilgi aldı. Okullarda sınıfları da gezen Valimiz Karahan öğrencilerle de sohbet etti. Valimiz Karahan daha sonra yapımı devam eden Huzurevi ve Yaşam Merkezi inşaatını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Huzurevi ve Yaşam Merkezi inşaatı ziyaretinin ardından Valimiz Hasan Karahan ilçeden ayrıldı. 


Etiketler:
Bu haber toplam 60 defa okundu

Nesli Tükenmek Üzere Olan, Denizli’ye Özgü Bir Bitki Türü  ‘Seçmen Çakşırı’
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Seçmen Çakşırı Tür Eylem Planı Çalıştayı”nın ardından Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar Gökhan Şenol ve Öğr. Gör. Dr. Volkan Eroğlu; Seçmen Çakşırı için gerçekleştirdikleri tür eylem planını, bitki türünün özellikleri ve hikâyesi hakkındaki detayları aktardı.

YAZARLAR